רח’ גוט לוין, 2, חיפה

אסתטיקה – הלבנת שיניים

אסתטיקה

מרפאת שיניים של ד"ר גורביץ', בנוסף לטיפולים וניתוחים, מספקת ללקוחותיה גם שירותים אסתטיים: הלבנת שיניים וניקוי מקצועי, המאפשרים להשיג חיוך אטרקטיבי ומושלם. שיניים לבנות וישרות הן אחד האלמנטים החשובים ביותר אשר מעניקים לנו מראה אטרקטיבי. שיניים בריאות ויפות הינן סימן היכר  לאדם בריא.  וכאשר אדם בריא ,יש לו תמיד מצב רוח טוב והוא מצליח בכל דבר.

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים זאת הבהרתן במספר גוונים של צבע. הגוון הסופי המתקבל כתוצאת הטיפול תלוי במשך פעולה של חומר הבהרה ובריכוז של חומר פעיל  בג'ל הבהרה. ביצוע פעולת הבהרה בבית לוקח בדרך כלל זמן רב. במרפאה שלנו ניתן לבצע הבהרת  שיניים תוך מספר שעות. הדבר נהיה אפשרי הודות למקצועיות וניסיון הרופא אשר בוחר לכל מטופל ריכוז מתאים ומדויק של חומר הבהרה פעיל  ויודע להשיג את התוצאה הטובה ביותר תוך זמן קצר וללא השפעה מזיקה על בריאות השיניים וחלל הפה.

במרפאתנו בחיפה אנו משתמשים בשיטות הלבנת שיניים מתקדמות אשר מתבצעות הן בעזרת סד והן בעזרת לייזר ומאפשרות להשיג תוצאה היעילה ביותר ללא כאב ובאופן בטוח לחלוטין ולהלבין שיניים באופן מושלם. הטיפול בעזרת סד נעשה במרפאה שלנו תוך זמן קצר ומאפשר לכם להשיג חיוך כובש ומושלם.

הלבנת שיניים בלייזר

במהלך הטיפול של הלבנת שיניים בלייזר ג’ל מלבין מיוחד נמרח על השיניים על ידי רופא השיניים ולאחר מכן השיניים נחשפות לפעולת לייזר שגורם לתגובה כימית של פירוק הג'ל ושיחרור חמצן אטומי פעיל. חמצן אקטיבי מנטרל פיגמנטים ומסיר אותם, ובנוסף, קיים אפקט הלבנה גם של פעולת אור הלייזר עצמו. היתרונות של הטיפול בלייזר במרפאתנו: יעילות, נוחות ובטיחות.

אם אתם מעוניינים לעבור טיפולים אסתטיים: הבהרת שיניים, הסרת אבנית בשיניים, פנו למרפאת השיניים של ד"ר גורביץ' בחיפה.

קבע תור לרופא
כתובת

מאמרים

טיפול חניכיים בלייזר

השימוש בלייזר בתחום רפואת השיניים הינו יחסים חדש, אך בזמן הקצר שהוא קיים הוא הוכיח את יעילותו בטיפול בעששת, הסרת אבנית והלבנת שיניים. הטכנולוגיה החדשה התגלתה כיעילה יותר ובטוחה יותר למטופל. טיפול חניכיים בלייזר נעשה ללא כאב, מתח המלווה בכל טיפול שיניים אצל המטופלים, סיבוכים הנובעים משימוש באמצעים כירורגיים ומקדחה רפואית. אלו הן כמה מיני…

המשך

כיצד לשמר את בריאות השיניים

בריאות השיניים לא תלויה רק בשמירה על הגיינת הפה וצחצוח שיניים נכון. נראות השיניים מושפעת גם מהמערכת החיסונית, אכילה בריאה, שינה וסגנון חיים, זו הסיבה שחשוב לבקר אחת לתקופה אצל רופא השיניים, גם אם אינך חש בכאב. רפואה מונעת הנה דרך ההתמודדות היעילה ביותר עם עששת. רופא שיניים בחיפה, במרפאתו של ד"ר גורביץ' יעזור לכם…

המשך