רח’ גוט לוין, 2, חיפה

כירורגיית פה ולסת

רפואת השיניים בחיפה מוצגת על ידי רופאי שיניים מובילים, מומחים בתחומים שונים, כולל תחום של  כירורגיית פה והלסת.

אם אתם צריכים לבצע עקירת שן כירורגית, לפתור בעיה של שן בינה כלואה, לעשות השתלת עצם או שיניים, פנו למרפאת שיניים של ד"ר גורביץ'. ניתן להזמין תור לרופא מנוסה בטלפון או באמצעות טופס המשוב באתר האינטרנט.

מתי צריך לפנות למומחים לכירורגיית פה ולסת?

המומחים לכירורגיית פה ולסת במרפאה של ד"ר גורביץ' מטפלים בבעיות שונות של בריאות השיניים וחלל הפה, כגון:

– מחלות דלקתיות של רקמות הפה, השיניים והלסתות;

– בעיות של חלל הפה (מורסה סב חודית, מורסה פריודונטלית וכו ');

– בקיעת שיניים קשה;

– דלקת של בלוטות הרוק, וכו '.

מהן שיטות האבחון והטיפול?

היום רופאי שיניים בחיפה משתמשים בשיטות היעילות והבטוחות ביותר של כירורגיית פה והלסת, אך השיטה הנפוצה ביותר היא הניתוח. רופא – מומחה עובר לביצוע פעולות הטיפול רק לאחר בדיקה ואבחון יסודיים של אזור הבעיה. לשם כך, מתבצעים רנטגן קלאסי ורנטגנוגרפיה של חלל הפה.

במקרים הקשים במיוחד, המטופל מקבל הפנייה לדימות תהודה מגנטית, לטומוגרפיה ממוחשבת וכו'. לפעמים מתבצעות גם בדיקות הורמונים, בדיקת דם כללית וביוכימית.

מנתח פה ולסת עובד לעתים קרובות בשיתוף פעולה עם רופאים אחרים – מומחים לאונקולוגיה, מנתחים פלסטיים, נוירוכירורגים. הרבה פעמים בזכות עבודה משותפת של צוות הרופאים מושגת התוצאה הטובה ביותר של הניתוח.

אתם מעוניינים לקבל ייעוץ של רופא שיניים מוסמך בחיפה ד"ר גורביץ'? תתקשרו ונקבע פגישה!

 

 

קבע תור לרופא
כתובת

מאמרים

טיפול חניכיים בלייזר

השימוש בלייזר בתחום רפואת השיניים הינו יחסים חדש, אך בזמן הקצר שהוא קיים הוא הוכיח את יעילותו בטיפול בעששת, הסרת אבנית והלבנת שיניים. הטכנולוגיה החדשה התגלתה כיעילה יותר ובטוחה יותר למטופל. טיפול חניכיים בלייזר נעשה ללא כאב, מתח המלווה בכל טיפול שיניים אצל המטופלים, סיבוכים הנובעים משימוש באמצעים כירורגיים ומקדחה רפואית. אלו הן כמה מיני…

המשך

כיצד לשמר את בריאות השיניים

בריאות השיניים לא תלויה רק בשמירה על הגיינת הפה וצחצוח שיניים נכון. נראות השיניים מושפעת גם מהמערכת החיסונית, אכילה בריאה, שינה וסגנון חיים, זו הסיבה שחשוב לבקר אחת לתקופה אצל רופא השיניים, גם אם אינך חש בכאב. רפואה מונעת הנה דרך ההתמודדות היעילה ביותר עם עששת. רופא שיניים בחיפה, במרפאתו של ד"ר גורביץ' יעזור לכם…

המשך