רח’ גוט לוין, 2, חיפה

השתלת שיניים

שיניים בריאות ויפות תורמות לאטרקטיביות ולביטחון של האדם, כידוע, חיוך לבן ומושלם עוזר לנו להיראות מושכים יותר ומשפר את התקשורת שלנו עם אחרים.  איבוד שיניים גורם לאי נוחות פיזית ורגשית, משפיע לרעה על איכות החיים של האדם. השתלת שיניים בחיפה מאפשרת במהירות ובקלות לשקם את מערכת השיניים של מטופל בכל גיל.

ההשלכות של אובדן השיניים

חוסר השן זאת לא רק הפרעה אסתטית, אלא גם בעיה פיזיולוגית הדורשת פתרון מיידי. כל שן היא חלק חשוב במערכת שלמה של לעיסת האוכל. כאשר שן אחת נעקרה, עומס על שאר השיניים עולה ומתפזר בצורה לא אחידה, שגורם להפרת שיווי המשקל בין השיניים, ובהמשך יכולות להיווצר בעיות נוספות כמו הפרעות הסגר וקשיי הדיבור. אובדן שיניים גורם ברוב המקרים לספיגת ונסיגת עצם הלסת. התופעה הזאת עשויה להשפיע שלילית על המראה האסתטי של הפנים – הן משנות את צורתן והאדם נראה מבוגר יותר.

למה כדאי לבחור בהשתלת שיניים?

השתלת שיניים בחיפה – זאת הזדמנות לשקם שיניים חסרות ולהחזיר למטופל ביטחון עצמי ואיכות החיים. כיום זוהי השיטה היעילה ביותר לשיקום הפה המתבצעת באמצעות מבנים מיוחדים שנראים טבעי לחלוטין ולא ניתן להבדיל ביניהם לבין שיניים אמיתיות.

יתרונות של השתלים:

  • עשויים מטיטניום, שהוא חומר בטוח ומתאים ביולוגי לגוף האדם, לכן הסיכון של דחיית השתל הוא מינימאלי;
  • בניגוד לשיניים תותבות, השתלת שיניים אינה דורשת השחזה של שיניים סמוכות;
  • שורש מלאכותי תומך בעצם הלסת ומייצב אותה, ובכך מונע את הפסד העצם בעתיד;
  • התקנת השתלים מתבצעת עם התערבות כירורגית מינימאלית;
  • הטיפול לא כרוך בתופעות לוואי ובדלקת החניכיים.

השתלים מושתלים בעצם הלסת, שמספק נוחות מקסימלית והעדר "אפקט התרגלות". עם שמירת על היגיינת הפה וטיפול נכון בשיניים השתלים יחזיקו לפחות 10-15 שנים.

אם אתם מעוניינים לבצע השתלת שיניים, פנו למרפאת השיניים של ד"ר זאב גורביץ', אשר מציעה מגוון רחב של טיפולי שיניים איכותיים. הטיפול מתבצע באמצעות ציוד מודרני והשיטות המתקדמות ביותר.

קבע תור לרופא
כתובת

מאמרים

טיפול חניכיים בלייזר

השימוש בלייזר בתחום רפואת השיניים הינו יחסים חדש, אך בזמן הקצר שהוא קיים הוא הוכיח את יעילותו בטיפול בעששת, הסרת אבנית והלבנת שיניים. הטכנולוגיה החדשה התגלתה כיעילה יותר ובטוחה יותר למטופל. טיפול חניכיים בלייזר נעשה ללא כאב, מתח המלווה בכל טיפול שיניים אצל המטופלים, סיבוכים הנובעים משימוש באמצעים כירורגיים ומקדחה רפואית. אלו הן כמה מיני…

המשך

כיצד לשמר את בריאות השיניים

בריאות השיניים לא תלויה רק בשמירה על הגיינת הפה וצחצוח שיניים נכון. נראות השיניים מושפעת גם מהמערכת החיסונית, אכילה בריאה, שינה וסגנון חיים, זו הסיבה שחשוב לבקר אחת לתקופה אצל רופא השיניים, גם אם אינך חש בכאב. רפואה מונעת הנה דרך ההתמודדות היעילה ביותר עם עששת. רופא שיניים בחיפה, במרפאתו של ד"ר גורביץ' יעזור לכם…

המשך