רח’ גוט לוין, 2, חיפה

טיפול חניכיים בלייזר

השימוש בלייזר בתחום רפואת השיניים הינו יחסים חדש, אך בזמן הקצר שהוא קיים הוא הוכיח את יעילותו בטיפול בעששת, הסרת אבנית והלבנת שיניים. הטכנולוגיה החדשה התגלתה כיעילה יותר ובטוחה יותר למטופל. טיפול חניכיים בלייזר נעשה ללא כאב, מתח המלווה בכל טיפול שיניים אצל המטופלים, סיבוכים הנובעים משימוש באמצעים כירורגיים ומקדחה רפואית. אלו הן כמה מיני סיבות רבות בגלל שיטה זו מיושמת במרפאתו של דוקטור זאב גורביץ' בחיפה.

טיפול חניכיים בלייזר

רפואת שיניים וטיפול חניכיים בלייזר הפכו למילים נרדפות. הקרן המדוייקת מאפשרת חיתוך חד וחלק של הרקמה, ללא עירוב אזורים בריאים. קרן הלייזר חותכת ומחסלת חיידקים בעוצמתה לכן לא קיים סיכון לסיבוך, הכתר יעמוד דום ויחזיק זמן רב. כשמבוצעת פעולה פולשנית, הלייזר מתפקד כאבן דרך המראה לאן יש להמשיך והיכן להתמקד, בכירורגיה, נעזרים בו בכדי לעשות חתכים עמוקים ומדויקים.

רפואת חניכיים בלייזר

שימוש בקרן לייזר לשם הליכים ברפואת השיניים מפשט את עבודת הרופא ואף משפר אותה, בין היתר משתמשים בקרן לשם:

טיפול בבעיות חניכיים

נטרול ריח לא נעים

טיפול בעששת ללא כאב

האצת שיקום רקמות וחניכיים

יצירת תבנית מדוייקת של שיני המטופל.

במידה ואתם מתעניינים בטיפול חניכיים בלייזר, טיפול איכותי שיחזיק לאורך טווח ארוך מוצע לכם במרפאתו של ד"ר גורביץ'. הציוד הטכנולוגי במרפאה הוא מהמתקדמים שקיימים בתחום, המבטיחים טיפול מהיר וללא כאב, הוצאה כירורגית של אזורים חולים בחלל הפה ללא השארת סימן בולט וללא נגיעה באזורים בריאים מעולה לא הייתה קלה ומדויקת כל כך. חוץ מהיותו משומש בטיפול במחלות, לייזר הוא כלי מעולה לרפואה מונעת. הלייזר מאזן את כמות החיידקים בפה (חיידקים "טובים" החיים ביחסי גומלין עם גוף האדם), מוריד את ריכוז הבקטריות המזיקות ומעלים ריח פה לא נעים.

מחכים לכם במרפאתו של ד"ר גורביץ' בחיפה, תוכלו להגיע ולהתרשם מאמצעי טיפול השיניים היעילים ביותר שקיימים.

קבע תור לרופא
כתובת

מאמרים

טיפול חניכיים בלייזר

השימוש בלייזר בתחום רפואת השיניים הינו יחסים חדש, אך בזמן הקצר שהוא קיים הוא הוכיח את יעילותו בטיפול בעששת, הסרת אבנית והלבנת שיניים. הטכנולוגיה החדשה התגלתה כיעילה יותר ובטוחה יותר למטופל. טיפול חניכיים בלייזר נעשה ללא כאב, מתח המלווה בכל טיפול שיניים אצל המטופלים, סיבוכים הנובעים משימוש באמצעים כירורגיים ומקדחה רפואית. אלו הן כמה מיני…

המשך

כיצד לשמר את בריאות השיניים

בריאות השיניים לא תלויה רק בשמירה על הגיינת הפה וצחצוח שיניים נכון. נראות השיניים מושפעת גם מהמערכת החיסונית, אכילה בריאה, שינה וסגנון חיים, זו הסיבה שחשוב לבקר אחת לתקופה אצל רופא השיניים, גם אם אינך חש בכאב. רפואה מונעת הנה דרך ההתמודדות היעילה ביותר עם עששת. רופא שיניים בחיפה, במרפאתו של ד"ר גורביץ' יעזור לכם…

המשך