רח’ גוט לוין, 2, חיפה

כיצד לשמר את בריאות השיניים

בריאות השיניים לא תלויה רק בשמירה על הגיינת הפה וצחצוח שיניים נכון. נראות השיניים מושפעת גם מהמערכת החיסונית, אכילה בריאה, שינה וסגנון חיים, זו הסיבה שחשוב לבקר אחת לתקופה אצל רופא השיניים, גם אם אינך חש בכאב. רפואה מונעת הנה דרך ההתמודדות היעילה ביותר עם עששת. רופא שיניים בחיפה, במרפאתו של ד"ר גורביץ' יעזור לכם במשימה.

במרפאתנו הרופאים ערניים וימצאו בזמן את הבעיה, הבדיקות שיש לעשות בעקבות רקע משפחתי, ייתנו המלצות ויסבירו כיצד ליישמן בנושא שמירת השיניים שלמות, יפות ולבנות.

איך לשמור על שיניים בריאות?

ביקורים תקופתיים

הרופא הוא חבר, בא לעזור לא רק בשעת צרה. אין צורך לחכות לכאב, הטכנולוגיה כיום מאפשרת למצוא בעיות שכרגע סמויות מהעין, אותן אפשר לרפא במהירות ובקלות בשלבים מוקדמים מאשר לחכות לכאב המאותת על התפתחות הבעיה. יש לערוך ביקורים תקופתיים פעם בכמה חודשים.

היגיינה

כולם יודעים עוד מילדות שיש לצחצח שיניים פעמיים ביום – בבוקר ובלילה, אך מעטים עושים את הפעולה הזו נכון. פעולת הצחצוח צריכה לארוך לא פחות משתי דקות ועלייה להיות אנכית. יש להניע את מברשת השיניים ברכות, כמעט ללא הפעלת כוח על השיניים בתנועה להיות קצרה ועדינה. תנועות מקבילות לשן לא רק שלא מורידות אבנית אלא גם מעמיקים את אבנית הקיימת במרווחים בין השיניים. אין להפעיל לחץ עם המברשת על החניכיים פן יפצעו, רכות שערות המברשת צריכה להתאים לרגישות החניכיים. אם ישנה האפשרות, מומלץ לצחצח שיניים בסיום כל ארוחה.

חשוב לדעת כי עששת, פעמים רבות הנו זיהום חיידקי ויכול להיות מועבר הלאה ומדבק, זו הסיבה שצריכה להיות לכל בן משפחה מברשת שיניים משלו אשר תוחזק בכלי נפרד. מומלץ כי מברשת השיניים תוחלף פעם בשלושה חודשים ואחרי נשיאה והבראה ממחלות מדבקות.

לצערנו, מברשת השיניים לבדה, אינה יכולה למגר את הלכלוך והחיידקים בפה עד הסוף. לכן, בשביל להוציא את שאריות המזון מבין השיניים יש להשתמש בחוט דנטלי. שאריות המזון בפה יכולות להוביל לא רק לעששת אלא למגוון מחלות שונות באזור הפה. כשאתם משתמשים בחוט דנטלי תיזהרו על החניכיים – קל מאוד להיפצע בהן מהחוט.

רופא שיניים בחיפה

 רופא שיניים בחיפה מאוד מנוסה, הוא יתחיל בבדיקה מעמיקה לפני כל טיפול, רק לאחר נתינת חו"ד מפורט על מצבך הבריאותי של הפה יתחיל הטיפול. מבטיחים כי תצאו עם מגוון טיפים לשמירה על חיוך מושלם.

קבע תור לרופא
כתובת

מאמרים

טיפול חניכיים בלייזר

השימוש בלייזר בתחום רפואת השיניים הינו יחסים חדש, אך בזמן הקצר שהוא קיים הוא הוכיח את יעילותו בטיפול בעששת, הסרת אבנית והלבנת שיניים. הטכנולוגיה החדשה התגלתה כיעילה יותר ובטוחה יותר למטופל. טיפול חניכיים בלייזר נעשה ללא כאב, מתח המלווה בכל טיפול שיניים אצל המטופלים, סיבוכים הנובעים משימוש באמצעים כירורגיים ומקדחה רפואית. אלו הן כמה מיני…

המשך

כיצד לשמר את בריאות השיניים

בריאות השיניים לא תלויה רק בשמירה על הגיינת הפה וצחצוח שיניים נכון. נראות השיניים מושפעת גם מהמערכת החיסונית, אכילה בריאה, שינה וסגנון חיים, זו הסיבה שחשוב לבקר אחת לתקופה אצל רופא השיניים, גם אם אינך חש בכאב. רפואה מונעת הנה דרך ההתמודדות היעילה ביותר עם עששת. רופא שיניים בחיפה, במרפאתו של ד"ר גורביץ' יעזור לכם…

המשך