רח’ גוט לוין, 2, חיפה

שיקום שיניים

מרפאת השיניים של זאב גורביץ' מציעה טיפולי שיקום שיניים בחיפה ומבטיחה איכות ברמה גבוהה. הודות לשימוש בשיטות מתקדמות אנו מצליחים לשקם שיניים הן בהיבט בריאותי והן אסתטי ומעניקים למטופלים שלנו יכולת לחייך ללא מבוכה וליהנות ממטעמיהם האוהבים. יתרון חשוב בעבודה שלנו הוא מחיר סביר ושיטות ידידותיות שלא גורמות לאי נוחות של מטופל.

למי מיעודים טיפולי שיקום שיניים בחיפה

אנו מציעים את שירותנו לכל מי שסובל מבעיות כדלהלן:

  • נשירה חלקית או מלאה של שיניים עקב פציעה, מחלות חלל הפה, הזדקנות
  • פגיעה ניכרת בשיניים בשל עששת מתקדמת
  • פגמים במבנה השיניים שגורמים לשחיקתן הפתולוגית וכו'

על מנת להחזיר חיוך יפה ולשחזר תפקוד שיניים תקין אנו נעזרים בשיטות כדלהלן:

  • התקנת כתרים מחומרים עמידים ואמינים לאורך זמן המדמים זגוגית שן בריאה
  • התקנת גשרים
  • בנייה והתקנה של תותבות קבועות ונשלפות
  • השתלת שיניים

אנו מבטיחים גישה אישית לכל מטופל ובחירת שיטת השיקום בהתאם למצב חלל הפה וההעדפות האסתטיות של לקוח. בסיום העבודה שלנו נוצרות שיניים שנראות טבעי לחלוטין ומתפקדות בצורה תקינה לחלוטין. תחזוקת שיניים מלאכותיות קלה למדי וכללת צחצוח מדי בוקר וערב ובנוסף שימוש קבוע בחוט דנטלי, מברשות לניקוי לשון ושטיפות פה אנטי-בקטריאליות .

על מנת לקבל טיפולי שיקום שיניים בחיפה צרו קשר עם מרפאתו של דר' גורביץ'. מספר הטלפון מופיע באתר. כמו כן ניתן למלא טופס מקוון. נשמח להעניק לכם טיפול מקצועני!

קבע תור לרופא
כתובת

מאמרים

טיפול חניכיים בלייזר

השימוש בלייזר בתחום רפואת השיניים הינו יחסים חדש, אך בזמן הקצר שהוא קיים הוא הוכיח את יעילותו בטיפול בעששת, הסרת אבנית והלבנת שיניים. הטכנולוגיה החדשה התגלתה כיעילה יותר ובטוחה יותר למטופל. טיפול חניכיים בלייזר נעשה ללא כאב, מתח המלווה בכל טיפול שיניים אצל המטופלים, סיבוכים הנובעים משימוש באמצעים כירורגיים ומקדחה רפואית. אלו הן כמה מיני…

המשך

כיצד לשמר את בריאות השיניים

בריאות השיניים לא תלויה רק בשמירה על הגיינת הפה וצחצוח שיניים נכון. נראות השיניים מושפעת גם מהמערכת החיסונית, אכילה בריאה, שינה וסגנון חיים, זו הסיבה שחשוב לבקר אחת לתקופה אצל רופא השיניים, גם אם אינך חש בכאב. רפואה מונעת הנה דרך ההתמודדות היעילה ביותר עם עששת. רופא שיניים בחיפה, במרפאתו של ד"ר גורביץ' יעזור לכם…

המשך